Jiroudek František (Lhota u Semil 1914 - 1991 Praha)
Zátiší s houslemi, signováno a datováno vlevo nahoře F. Jiroudek 40, 78 x 68 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |